تیم هخامنش
داستان هخامنش

تیم هخامنش

باشگاه میلیونر ها

روش آموزشی MSA

آکادمی فروش مستقیم

داستان هخامنش

تیم هخامنش

در تابستان سال ۱۳۸۶، مصادف با سال ۲۰۰۷ میلادی، جهت شرکت در یک همایش بین المللی بازاررسانی شبکه ای، به کشور مالزی سفر کردم. برای اولین بار از دیدن گردهمایی افراد بسیار زیادی که از کشورهای مختلف آمده بودند، به وجد آمده بودم. افراد بسیار زیادی که به زبانهای مختلف سخن میگفتند. چینی، هندی، اندونزیایی، انگلیسی، ژاپنی، آلمانی و ملیتهای دیگر. با اینکه زبان ما با یکدیگر فرق داشت، ولی گویا یک وجه مشترک همه ما را به نوعی به هم پیوند داده بود. زبانی مشترک وجود داشت. آن زبان، زبان خواستن و موفقیت بود.

مطالعه بیشتر

باشگاه میلیونرها

باشگاه میلیونر ها

باشگاه میلیونرهای هخامنش جاییست برای افرادی که جادوی کار پاره وقت را باور کرده اند و با تلاش خود توانسته اند به اولین ایستگاه تحقق اهدافشان برسند. افرادی به باشگاه میلیونرها میپیوندند که هم توانسته ان یکی از رنکهای راهبری را تثبیت کنند و هم درآمدشان میلیونی شده است. شما بسته به رنکی که تثبیت کرده اید در کلوپ مربوط به آن رنک قرار می گیرید. برنامه های آموزشی مختلف برای کلوپهای مختلف برنامه ریزی می شود. افرادی که موفق به ورود به کلوپ های باشگاه میلیونرها می شوند، در جشنهای دوره ای میلیونر کلاب هخامنش معرفی می شوند. ورود به باشگاه میلیونرها اولین هدف کاری همه هخامنشی های تازه وارد خواهد بود.

مطالعه بیشتر

ماموریت ما

مأموریت ما این است که راه درست موفقیت در این حرفه بی نظیر را برای تمام مردمان این مرز و بوم که خواهان رشد و تغییر هستند، روشن کنیم.

مطالعه بیشتر
ماموریت و چشم انداز هخامنش

چشم انداز ما

مهمترین چشم انداز هخامنش، ایجاد سازمانی است که خورشیدش هرگز غروب نمی کند. چرا که این مجموعه در تمام کشورهای دنیا خانه دارد.

مطالعه بیشتر

روش آموزشی MSA

روش آموزشی MSA

شاید شما هم مثل بسیاری از افرادی که تازه با این تجارت آشنا می شوند، از همان ابتدا به فکر چگونه انجام دادن این کار هستید. در حالی که بی شک برای موفقیت در هر تجارتی، یادگیری اصول درست انجام آن از اهمیت حیاتی برخوردار است. این امر در مورد بازاررسانی شبکه ای نیز صادق است. ما در اینجا برای شما توصیه بهتری داریم. سیستم آموزشی MSA روشی فوق العاده برای انتقال تمام اطلاعاتیست که برای موفقیت در این تجارت نیاز دارید. این روش شامل سه کلمه است: ذهنیت (Mindset), مهارت (Skill), اقدام (Action). ما به شما پیشنهاد می کنیم که ابتدا با این تجارت و اصول آن آشنا شوید و ذهنیت درستی نسبت به آن داشته باشید. سپس مهارتهای لازم برای انجام آن را کسب کنید و در مرحله بعد به انجام آن فکر کنید.

مطالعه بیشتر

آکادمی فروش مستقیم هخامنش (ADSA)

بازار رسانی شبکه ای همچون پلی است که دنیای مدرن و دیجیتالی امروزی را به پیوندهای عاطفی و روابط دوستانه قدیمی مرتبط کرده است. این تجارت فرصتی برای شما فراهم می کند تا بتوانید به میزان خواسته و تلاشی که برای آن انجام می دهید، درآمدی اضافه داشته باشید.

  • +2000 دقیقه ویدیو آموزشی
  • آموزش در همه جا
  • بیش از +4000 مخاطب
  • یادگیری آسان و سریع
بیشتر بدانید
آکادمی فروش مستقیم هخامنش (ADSA)