کرم گیاهی دست و صورت هلث نوشن

  • آرش
  • /
  • 1399/07/03 15:36:51
  • 1713 مشاهده


کرم گیاهی نرم کننده و مرطوب کننده الیکس هلث نوشن 
 برای مراقبت و آبرسانی روزانه پوست دست و صورت طراحی شده است. مواد فعال ویژه موجود در این محصول به پوست لطافت و نرمی فوق‌العاده‌ای بخشیده و آسیب های ناشی از خشکی و کم‌ آبی پوست را ترمیم میکند.
 مواد تشکیل دهنده و خواص هریک:

روغن بادام: نرم کننده، ضد التهاب، سرشار از ویتامین‌های A, E , B ،رطوبت رسان، شاداب کننده و جوانساز پوست
روغن جوجوبا: بیشترین شباهت به چربی طبیعی پوست، بدون ایجاد حالت چرب بر روی پوست، نرم کننده، افزایش ویژگی کشسانی (الاستیسیته)
روغن زیتون: لطافت و زیبایی پوست، آنتی‌اکسیدان، سرشار از ویتامین، ضد پیری، بهبود کیفیت پوست
روغن کنجد: مرطوب کننده، ضدالتهاب، آنتی باکتریال، ویتامین E، رفع چین و چروک و جوان سازی پوست
روغن گل بنفشه: مرطوب کننده، افزایش نرمی و لطافت پوست به ‌ویژه پوستهای خشک و حساس، رفع و پیشگیری از ایجاد چین و چروک، جوان ‌سازی پوست، تسکین دهندگی، ضد التهابی و بهبود اگزما

کرم گیاهی نرم ­کننده و مرطوب­ کننده هلث نوشن (کرم مرطوب کننده) الیکس برای مراقبت و آب­رسانی روزانه پوست دست و صورت طراحی شده است. مواد فعال ویژه موجود در این محصول به پوست لطافت و نرمی فوق‌العاده‌ای بخشیده و آسیب­ های ناشی از خشکی و کم‌ آبی پوست را ترمیم می­کند. روغن بادام به­ کار رفته در این محصول، نرم ­کننده و ضد التهاب است. روغن بادام سرشار از ویتامین‌های A, E , B است که رطوبت ­رسان، شاداب ­کننده و جوان­ساز پوست به شمار می­رود. روغن جوجوبا دیگر ماده مؤثر کرم الیکس بیشترین شباهت را به چربی طبیعی پوست دارد و بدون ایجاد حالت چرب بر روی پوست آن را نرم کرده و باعث افزایش ویژگی کشسانی (الاستیسیته) پوست می‌شود. روغن زیتون یکی از بهترین روغن ­ها برای لطافت و زیبایی پوست است و با توجه به خواص آنتی اکسیدانی و ویتامین­هایی که دارد از گزینه ‌های مناسب ضد پیری برای پوست محسوب می­شود. وجود این روغن در کرم مرطوب‌ کننده الیکس برای بهبود کیفیت پوست بسیار مفید است. روغن کنجد به ­کار­ رفته در این محصول مرطوب ­کننده، ضدالتهاب و آنتی ­باکتریال­ است و به دلیل داشتن ویتامین E در رفع چین ­و ­چروک و جوان­ سازی پوست بسیار مؤثر است.

روغن گل بنفشه نیز جز مواد کرم مرطوب­ کننده الیکس است. این روغن فواید زیادی برای پوست دارد. افزایش نرمی و لطافت پوست به ‌ویژه پوست­های خشک و حساس، رفع و پیشگیری از ایجاد چین ­و­ چروک، جوان ‌سازی پوست، تسکین ­دهندگی، ضد التهابی و بهبود اگزما و آکنه جز فواید این روغن است. دیگر ماده گیاهی به­ کار­ رفته در این محصول، روغن آفتابگردان است. این روغن منبع عالی ویتامینE و امگا 6 است و باعث محافظت از پوست در برابر رادیکال ­های آزاد، جوان­ سازی و کاهش روند پیری پوست می­شود. آلوئه ­ورا نیز در این محصول موجود است. آلوئه ­ورا حاوی انواع ویتامین­های C, B, A و E است که خواص ضد التهابی دارند و رطوبت پوست را به ‌طور شگفت ­انگیزی حفظ می­کنند. موم زنبورعسل ، دیگر ماده گیاهی موجود در کرم الیکس است. اصلی ­ترین خاصیت این ماده ضد چین­ و چروک بودن آن است. علاوه بر این باعث حفاظت از پوست در برابر آفتاب، نرم­ کنندگی، زیبایی و درخشندگی پوست می‌شود. روغن کرچک به­ کار رفته در این محصول اثرات ضد التهابی و مرطوب­ کنندگی دارد و در بهبود آکنه و اگزما مؤثر است. دی ‌پنتنول موجود در کرم مرطوب­ کننده دست و صورت الیکس علاوه بر رطوبت ­رسانی پوست، خواص تسکین دهندگی، افزایش ویژگی کشسانی (الاستیسیته) و ترمیم­ کنندگی نیز دارد.

برای مشاهده اطلاعات کامل محصول اینجا کلیک کنید.